СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА от избирателните списъци за произвеждане на национален референдум на 25 октомври 2015 г.
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци за произвеждане на национален референдум
на 25 октомври 2015 г.
(чл.39, ал.1 от ИК във вр. с параграф 2 от ПЗР на ЗПУГДВМС)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ШУМЕН, Община НИКОЛА КОЗЛЕВО,
секция № 002 населено място С.ВЪЛНАРИ
адрес на избирателна секция УЛ. "ГЕОРГИ ДИМИТРОВ" № 17
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на гласоподавателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. НИМЕТ МУСТАФА ЮСУФ
2. СЕВДИЕ НЕВЗАТ ИСМАИЛ
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци за произвеждане на национален референдум
на 25 октомври 2015 г.
(чл.39, ал.1 от ИК във вр. с параграф 2 от ПЗР на ЗПУГДВМС)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ШУМЕН, Община НИКОЛА КОЗЛЕВО,
секция № 005 населено място С.КРАСЕН ДОЛ
адрес на избирателна секция УЛ."ДРУЖБА" № 12
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на гласоподавателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. ДИАНА АТАНАСОВА МАРИНОВА
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци за произвеждане на национален референдум
на 25 октомври 2015 г.
(чл.39, ал.1 от ИК във вр. с параграф 2 от ПЗР на ЗПУГДВМС)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ШУМЕН, Община НИКОЛА КОЗЛЕВО,
секция № 006 населено място С.КРИВА РЕКА
адрес на избирателна секция УЛ."ГЕОРГИ ДИМИТРОВ" № 8
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на гласоподавателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. РЕФИК АЛИ ТЕФИК
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци за произвеждане на национален референдум
на 25 октомври 2015 г.
(чл.39, ал.1 от ИК във вр. с параграф 2 от ПЗР на ЗПУГДВМС)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ШУМЕН, Община НИКОЛА КОЗЛЕВО,
секция № 007 населено място С.НИКОЛА КОЗЛЕВО
адрес на избирателна секция ПЛ."23-ТИ СЕПТЕМВРИ" № 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на гласоподавателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ ИВАНОВ
2. ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ
3. ПЕТЯ ИВАНОВА ГЕОРГИЕВА
4. СЕРГЕЙ АНТОНОВ АНТОНОВ
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци за произвеждане на национален референдум
на 25 октомври 2015 г.
(чл.39, ал.1 от ИК във вр. с параграф 2 от ПЗР на ЗПУГДВМС)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ШУМЕН, Община НИКОЛА КОЗЛЕВО,
секция № 008 населено място С.ПЕТ МОГИЛИ
адрес на избирателна секция УЛ."ГЕОРГИ ДИМИТРОВ" № 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на гласоподавателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. АРУН ЕМБИЯ МЕХМЕД
2. РОСЕН СТАНКОВ МАРИНОВ
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци за произвеждане на национален референдум
на 25 октомври 2015 г.
(чл.39, ал.1 от ИК във вр. с параграф 2 от ПЗР на ЗПУГДВМС)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ШУМЕН, Община НИКОЛА КОЗЛЕВО,
секция № 009 населено място С.ПЕТ МОГИЛИ
адрес на избирателна секция УЛ."ВАСИЛ ЛЕВСКИ" № 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на гласоподавателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. КРАСИМИР ЯНКОВ СТАМОВ
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци за произвеждане на национален референдум
на 25 октомври 2015 г.
(чл.39, ал.1 от ИК във вр. с параграф 2 от ПЗР на ЗПУГДВМС)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ШУМЕН, Община НИКОЛА КОЗЛЕВО,
секция № 011 населено място С.ХЪРСОВО
адрес на избирателна секция УЛ."ВАСИЛ ЙОВЧЕВ" № 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на гласоподавателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. АБТУЛА ХАМИД АБТУЛА
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци за произвеждане на национален референдум
на 25 октомври 2015 г.
(чл.39, ал.1 от ИК във вр. с параграф 2 от ПЗР на ЗПУГДВМС)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ШУМЕН, Община НИКОЛА КОЗЛЕВО,
секция № 012 населено място С.ЦАНИ ГИНЧЕВО
адрес на избирателна секция УЛ."ИВАН ВАЗОВ" № 16
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на гласоподавателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. ВАСИЛКА МАРИНОВА ДИМИТРОВА
2. КОЛЮ ХРИСТОВ ДОБРЕВ
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци за произвеждане на национален референдум
на 25 октомври 2015 г.
(чл.39, ал.1 от ИК във вр. с параграф 2 от ПЗР на ЗПУГДВМС)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ШУМЕН, Община НИКОЛА КОЗЛЕВО,
секция № 013 населено място С.ЦЪРКВИЦА
адрес на избирателна секция УЛ."ХРИСТО БОТЕВ" № 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на гласоподавателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. СЕВДАЛИНА ИЦКОВА АНГЕЛОВА
2. СТЕФАН ХРИСТОВ АНГЕЛОВ
3. ЮКСЕЛ МЕХМЕД НУРИ